Jak to się stało?

Przemyślenia

vintage-1082057

W życiu każdego człowieka powinien nadejść taki moment, w którym trzeba się zatrzymać. Zatrzymać i zobaczyć co się stało. Ile miała lat? Czy to istotne? Każdy wiek jest odpowiedni, by podsumować „siebie”. Czy warto zwracać uwagę na wszystko? Warto, jednak ją interesowało jedno.


W jej życiu pojawiła się nagle pewna osoba, którą teraz kocha ponad wszystko. Na początku była jej obojętna, jednak gdy zaczęli się poznawać… bardzo szybko stała się jej przyjacielem. Siedzieli do późna, rozmawiając o wszystkim, walcząc ze znużeniem, by spędzić ze sobą jeszcze chwilę. Chwilę, godzinę, dwie… Wkrótce przekonała się, że nigdy nie miała takiej osoby przy sobie. Dla której tyle znaczy, która traktuje ją tak, że czuje się wyjątkowa. Która zrobi dla niej wszystko i jest zawsze, kiedy tego potrzebuje. Z biegiem czasu uświadomiła sobie, że jest to najważniejsza osoba w jej życiu. Że zrobi wszystko, żeby była szczęśliwa i żeby zatrzymać ją przy sobie.

casal-1499576
Zakochała się. Była gotowa zmienić wszystko, by móc spędzać każdą wolną chwilę z tą osobą. Czuła się przy niej bezpiecznie. Tak bardzo pragnęła oddać jej każdą, najmniejszą część siebie, być dla niej wszystkim. Nie chciała jej dla siebie… nieświadoma jeszcze uczucia, jakim ją darzyła, chciała po prostu, aby była szczęśliwa. I tak bardzo chciała jej to szczęście dać. Bez względu na wszystko.

Nigdy wcześniej tak się nie czuła. Przed nikim tak bardzo nie bała się otworzyć. Strach, że coś zniszczy, że ją odrzuci, był silniejszy. Wszystko było takie prawdziwe i szczere. Nie mogłaby z niej w żaden sposób zrezygnować. Chciała ją dalej poznawać, z dnia na dzień kochać coraz bardziej. Udało się. I było warto. Jedyne czego żałuje, to to, że nie zaczęło się wcześniej…

roses-1566792

Był taki moment. To była chwila. Chwila zwątpienia… Kiedy to powiedziała, poczuła ulgę.

– Czy dobrze zrobiłam? Tak bardzo chciała, żeby był szczęśliwy. To było prawdziwe. Empatia zwyciężyła. Pośrednio egoizm. Był szczęśliwy. A właśnie tego pragnęła z całego serca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s